Aktuality
Last Minute tip

Last Minute tip

1.2.2017

Exotický ostrov Marícius je vyhľadávaný pre nádherné piesočné pláže a luxusné hotely. Poradíme vám niekoľko tipov, ktorý hotel si na dovolenku na Mauríciu vybrať.

Pokojné piesočné pláže ideálne pre rodiny s deťmi hľadajte predovšetkým na západnom pobreží Maurícia. Na severe ostrova sú lákadlom okrem pláží aj výborné služby a príležitosti na turistiku. Pre južné pobrežie sú typické divoké pláže plné zelene a prírody. Juhovýchodné a východné pobrežie si vyberajú hlavne milovníci vodných športov.

Hotely na Mauríciu poskytujú hosťom vysoký štandard a širokú paletu typov ubytovania a služieb. Výber vhodného hotela je dôležitým bodom pri plánovaní dovoleky. Môžete sa inšpirovať našimi tipmi na kvalitné a overené hotely.

Hotel Le Preskil Beach Resort 4*

- oblasť: Maurícius, juhovýchodné pobrežie, Mahebourg

- hodnotenie hotela: 78%

- cena: od 1 231 € (naposledy aktualizované 31.01. 2017 o 11:00)

- doprava: letecky z Viedne

- dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)

V Hoteli Le Preskil Beach Resort 4* môžete stráviť svoju dovolenku na súkromnom polostrove s tromi piesočnými plážami. Nájdete tu očarujúcu exotickú prírodu a dobré podmienky pre vodné športy. Zdarma si môžete v hoteli požičať aj čln s preskleným dnom, kajak či bicykel. Príjemné prostredie tu nájdu aj deti. Pripravený majú integrovaný detský bazén a mini klub. V hoteli je možnosť jednej detskej prístelky.

Hotel Zilwa Attitude 4*

- oblasť: Maurícius, severné pobrežie, Calodyne

- hodnotenie hotela: 89%

- cena: od 1 337 € (naposledy aktualizované 31.01. 2017 o 11:00)

- doprava: letecky z Viedne

- dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)

Hotel Zilwa Attitude 4* sa nachádza priamo na pieskovej pláži s výhľadom na päť malých ostrovčekov pri pobreží. Malá rybárska dedinka je vzdialená iba 2 km. Ak ale zatúžite po rušnom turistickom stredisku, známe Grand Baie je vzdialené iba 12 km. Hotel poskytuje vysoký komfort ubytovanie a rôzne kulinárske špeciality. Nechýba wellness & spa centrum, večerné programy a open-air kino. V hoteli si možno požičať bicykle a podniknúť prieskumné výlety do okolia.

Hotel Beachcomber Le Victoria & Victoria For 2 4*+

- oblasť: Maurícius, severozápadné pobrežie, Pointe Aux Piments

- hodnotenie hotela: 89%

- cena: od 1 463 € (naposledy aktualizované 31.01. 2017 o 11:00)

- doprava: letecky z Viedne

- dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)

Hotel Beachcomber Le Victoria & Victoria For 2 4*+ je vhodný pre rodiny s malými i veľkými deťmi. Je situovaný v krásnej exotickej záhrade a ponúka široké možnosti ubytovania. Rodinný apartmán má samostatnú detskú izbu s vlastnou kúpeľnou. V cene ubytovania majú hostia mnohé vodné športy vrátane vodného lyžovania, surfovania, plachtenia alebo člna so skleným dnom. Dospelí hostia ocenia wellness & spa centrum. Pre deti je k dispozícii mini klub, detský bazén aj detské ihrisko. Hotel poskytuje za poplatok aj opatrovanie detí.

Hotel Beachcomber Trou Aux Biches Resort & Spa 5*

- oblasť: Maurícius, severozápadné pobrežie, Trou aux Biches

- hodnotenie hotela: 89%

- cena: od 1 544 € (naposledy aktualizované 31.01. 2017 o 11:00)

- doprava: letecky z Viedne

- dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)

Hotel Beachcomber Trou Aux Biches Resort & Spa 5* sa radí medzi najlepšie na Mauríciu a nájdete ho asi 15 minút od rušného turistického centra Grand Baie. Hotel sa nachádza priamo na 2 km dlhej piesočnej pláži a ponúka luxusné ubytovanie. Beachfront Pool suity priamo na pláži majú k dispozícii súkromný bazén a výhľad na more. Hotel poskytuje v cene ubytovania širokú paletu vodných športov vrátane úvodného potápania. Hostia majú k dispozícii krásnu exotickú záhradu so šiestimi bazénmi, integrovaný detský bazén, detské ihrisko a mini aj teen klub.

Hotel Lux* Belle Mare 5*

- oblasť: Maurícius, východné pobrežie, Belle Mare

- hodnotenie hotela: 89%

- cena: od 1 618 € (naposledy aktualizované 31.01. 2017 o 11:00)

- doprava: letecky z Viedne

- dĺžka pobytu: 8 dní (7 nocí)

Hotel Lux* Belle Mare 5* sa nachádza priamo na dlhej piesočnej pláži Belle Mare, ktorá patrí medzi najlepšie na východnom pobreží. Je ideálna pre ľudí, ktorí uprednostňujú nepreľudnené pláže s dostatkom súkromnia a romantiky. V blízkosti pláže je tiež veľa možností na návštevu pamätihodností. V cene ubytovania si môžu hostia vychutnať krásne wellness centrum s parným kúpeľom, saunou a vírivkou. Hotel organizuje večernú zábavu a animácie. Obľúbené je open-air kino. Pre deti je k dispozícii mini a teen klub. Za poplatok hotel ponúka aj opatrovanie detí. V blízkosti hotela sa nachádza kvalitné golfové ihrisko.

 

zdroj: cestovanie.sme.sk