Beachcomber Le Mauricia, Maurícius, 10.12.2017, Polpenzia

Beachcomber Le Mauricia starstarstarstar

Beachcomber Le Mauricia
LM
Termín:
10.12.2017 – 18.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59620474
1 644,60 € Príplatky v cenníku

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Ubytovanie
Krásne zariadené Standard rooms sú vybavené posteľou kráľovskej veľkosti, kúpeľňou, WC, fénom, klimatizáciou, satelitnou TV s integrovaným radiokanálom, telefónom, internetovým pripojením (za poplatok), trezorom, minibarom, varnou kanvicou na prípravu kávy alebo čaju a balkónom. Lezenie stranu zátoky od Grand Baie. Superior rooms sú rovnakého vybavenia, len sú väčšie a s terasou. Family apartmány sú identicky vybavené ako Standard Rooms, len ponúkajú 2 spálne a ležia odvrátené na stranu záhrady.
Vybavenie a služby
V lete 2007 renovovaný hotel odporúčaný pre všetkých hostí, ktorí si chcú užívať športovú dovolenku v relaxačnej atmosfére alebo preskúmavať jedinečnosť miesta Grand Baie. Vďaka mnohostrannej ponuke je hotel ideálnym miestom pre športových nadšencov, rodiny, podnikavca a hostí, ktorí hľadajú rozmanitosť.

V hlavnej reštaurácii sa ponúkajú tematické rauty. Reštaurácia Nautic servíruje cez deň ľahké občerstvenie a šaláty a večerné A la carte reštaurácie pokrmy a výber z menu. Môžete tiež navštíviť bar na bazéne.

V tropickej hotelovej záhrade nájdete 2 veľké bazény (asi 2000m2) s terasou. Slnečníky a uteráky obdržíte na bazéne zadarmo. Doplňujúcou ponukou je upratovanie izieb.
Šport a zábava
Zadarmo: tri tenisové kurty (tenisové loptičky za poplatok), stolný tenis, šípky, volejbal, fitnes centrum, strečing, tavby, Boccia, windsurfing, plachtenie, kajak, jazda v člne s preskleným dnom, pedále, a vodná gymnastika. Za poplatok: Potápanie (PADI, NAUI, CMAS) vedené Diving World s lektormi potápanie. Hlbokomorský lov môže byť pre vás pripravený. Požičovňa bicyklov

Wellness: Bezplatne: sauna a parný kúpeľ
Za poplatok: ošetrenie a masáže v renovovanom wellness centre.

Zábava: Každý večer živá hudba. Obmieňajúce sa programové show s folklórom, tematickými večermi a diskotékou.
Deti
Starostlivosť o deti v mini klube pre deti od 3 do 12 rokov. Za poplatok: služba stráženie detí na vyžiadanie.
Poloha
Stredisko leží na severozápade, priamo pri krásnej, živej zátoky Grand Baie. Ideálne miesto pre aktívnu dovolenku. Mnohostranné stredisko v centrálnej polohe. Turistické centrum Grand Baie s jeho mnohnásobnými nákupnými možnosťami, reštaurácie a kaviarne môžete navštíviť pešou chôdzou za niekoľko málo minút. K hlavnému mestu ostrova Port Louis je to asi 25 km. Prepravný čas k 75 km vzdialenému letisku zaberie približne 80 minút.
Cena zahŕňa
Letenku včetně tax, ubytování, transfery, stravování, pobytové taxy
Cena nezahŕňa
Cestovní pojištění
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK