Coral Hills Resort, Egypt, Marsa Alam, 1.6.2018, All inclusive
Coral Hills Resort
FM
Termín:
1.6.2018 – 8.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:63941008
694 € 394 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Coral Hills Marsa Alam
Popis
ÚVOD:

Hotel je umiestnený v nádhernej záhrade a svojím návštevníkom poskytne relax, oddych ale zároveň i aktívnu dovolenku, nakoľko neďaleko hotela sa nachádza koralový útes, ideálne miesto na šnorchlovanie a potápanie.  

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v luxusných 2–lôžkových izbách s max. 2 prístelkami, rodinnými izbami na vyžiadanie  (2 spálne, možnosť 2 prísteliek pre deti),  ktoré sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, 4 a la carte reštauráciami (francúzska, talianska, libanonská, čínska s indickou), niekoľkými barmi, 2 bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), detským bazénom, obchodnou arkádou, konferenčnou miestnosťou, wifi na recepcii za poplatok, diskotékou a mini klubom. 

 

Hotel ponúka svojim klientom využiť animačné a večerné programy, plážový volejbal, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko (vybavenie a osvetlenie za poplatok), fitness, stolný tenis, basketbal, Spa centrum, sauna, masáže, turecké kúpele.LOKALIZÁCIA:

letisko Marsa Alam - cca 40 km

centrum El Quseir - cca 25 kmPLÁŽ:

priamo na pláži

koralové podlažie (odporúčame obuv do vody)

piesočnatá pláž

vstup do mora aj cez mólo (v hoteli Dreams Beach)UBYTOVANIE:

max. obsadenosť : 2 LI + 2 prístelky

WC, kúpeľňa, sušič vlasov

SAT TV, izbový telefón

mini bar

trezor na izbeSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

plážový volejbal

tenisový kurt, multifunkčné ihrisko

stolný tenis, basketbal

fitness

Spa centrum, sauna, masáže, turecké kúpeleODPORÚČAME:
pre klientov všetkých vekových kategórií a najmä milovníkov podmorských krás Červeného mora.

Poznámka
V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK