Heritance Ahungalla, Sri Lanka, Ahungalla, 11.10.2017, Raňajky
Heritance Ahungalla
Termín:
11.10.2017 – 19.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58199049
1 009,20 € Príplatky v cenníku
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity


Kategória hotela: ****
Poloha
Hotel sa nachádza uprostred veľkého palmového hája na jednom z najkrajších úsekov pláže na juhu Srí Lanky. Letisko v Colombe je vzdialené cca 115km.
Ubytovanie
Izby:
Štandard - elegantne vybavené, kúpeľňa / WC, fén, klimatizácia, ventilátor, SAT TV, minibar (za poplatok), posedenie, trezor, kanvica na prípravu čaju a kávy, balkón alebo terasa s výhľadom na more.
Vybavenie a služby
Hotelový komplex, navrhnutý slávnym cejlonským architektom Geofrey Bawa, je vybavený otvorenou vstupnou halou s recepciou, lobby a výhľadom na bazén. Ďalej v hoteli nájdete internetovú kaviareň (za poplatok), biliardovú sálu, malé obchody, udržiavanú tropickú záhradu so stromami vrhajúcimi tieň a dva veľké bazény. Lehátka a uteráky bez poplatku. Jeden z bazénov sa nachádza v oddychovej zóne, nie sú tu povolené žiadne vodné hry. K ďalšiemu vybaveniu hotela patria 2 klimatizované reštaurácie a jedna rybia reštaurácia nachádzajúca sa na pláži. V kaviarni je k dostaniu miestne i medzinárodné občerstvenie. 3 hotelové bary ponúkajúce miestne a medzinárodné nápoje. Izbová služba je za poplatok.
Šport a zábava
Šport:
Stolný tenis, volejbal, vodné pólo, vodný aerobik, tenis (2 antukové kurty, osvetlenie za príplatok),

Za poplatok:
Fitness, sauna, masáže.

Zábava:
Večer živá hudba, folklórne šou, disco, karaoke, záhradné párty (za poplatok).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK