Jinene, Tunisko, Sousse, 28.8.2018, All inclusive
Jinene
FM
Termín:
28.8.2018 – 4.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58943205
388 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha

Hotel v rozľahlej subtropickej záhrade v bezprostrednej blízkosti pláže medzi letoviskami Sousse (cca 4 km) s historickým centrom pod záštitou UNESCO a Port El Kantaoui (cca 3 km) sa známym jachtovým prístavom.

Vybavenie

223 izieb (4 poschodia, výťahy), vstupná hala s recepciou a trezormi (za poplatok), zmenáreň, hlavná reštaurácia, lobby bar, pizzeria, maurská kaviareň, spoločenská miestnosť s TV / sat., Kaderníctvo, obchod so suvenírmi. V záhrade bazén, bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, centrálna klimatizácia (len v hlavnej sezóne), telefón, TV / sat., Minibar (za poplatok) a balkón alebo terasa. Izby s prístelkou bez balkóna alebo terasy.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

FR: pozri DR, priestrannejšie, bez balkóna alebo terasy.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Zábava

Pravidelné denné i večerné animačné a zábavné programy pre deti i dospelých. Aquapark Aqua Palace cca 2,5 km, zábavný park Hanibal Park cca 3,5 km.

Pláž

Priamo pri piesočnatej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky zdarma. Bar na pláži.

Šport
Zadarmo: minigolf, stolný tenis, plážový volejbal a športové aktivity v rámci animačných programov Za poplatok: biliard, tenis, fitness, vodné športy na pláži, golfové ihrisko Port El Kantaoui cca 3 km
Deti

Oddelené bazén, detské ihrisko, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Snack (15.30 - 17.00 hod.) Popoludňajšia káva, čaj a zákusky Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 - 24.00 hod.)
Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.hoteljinene.com/
Wellnes
Za poplatok: sauna, jacuzzi, hammam, masáže a balneoterapia
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby Za poplatok: internetový kútik
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV / DRP): 2 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 28. 8. 22:40
Návrat: 4. 9. 21:50
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK