Salalah Marriott Resort , Omán, 4.11.2017, All inclusive

Salalah Marriott Resort starstarstarstarstar

Salalah Marriott Resort
Termín:
Načítavam ... 4.11.2017 – 12.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58307400
1 168,40 € Konečná cena
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Označenie usporiadajúcej CK: MARRIOTT SALALAH RESORT
Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 8-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko – hotel – letisko.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 290 EUR na osobu. Po prílete sa na mieste platí vstupné vízum cca 50 USD na osobu. Doplatok za silvestrovský večer je 120 EUR pre dospelú osobu a 65 EUR pre dieťa od 6 do 11 rokov.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za doplatok.

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná v základnej ekonomy triede spol. Qatar Airways. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
*****
Pláž
*****
Pre deti
****
Kvalita služieb
*****
Miesto pobytu
*****
V skratke o hoteli

Príjemný moderný hotel s prvotriednymi službami a komfortom Marriott Resort Salalah je postavený v tradičnom arabskom štýle. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním alebo športovými aktivitami, ktoré hotel ponúka.

Poloha

Marriott Resort Salalah stojí priamo na dlhej piesočnatej pláži v zátoke s výbornými možnosťami šnorchlovania a potápania. Nachádza sa v pokojnom prostredí regiónu Dhofar. Mestečko Mirbat je vzdialené 3 km, medzinárodné letisko v Salalah je vzdialené cca 80 km.

Dĺžka transferu

50

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Marriott Resort Salalah má kompletne vybavené business centrum. Wi-Fi je v spoločných priestoroch zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

K hotelu patrí 6 reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou – Sumhuran ponúka celodenné stravovanie, live cooking a tematické večere. Al Dana podáva morské plody, Dhofar Piano Lounge ponúka medzinárodnú kuchyňu, Mirbat Arabic Café má tradičnú arabskú atmosféru, The Cove podáva jedlá medzinárodnej kuchyne.

 

BAZÉNY

V areáli sa nachádza najväčší bazén v sultanáte Omán, ktorý má až 2000 m2. Pri bazéne je k dispozícii aj bar.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes centrum a tenisové kurty. Okrem toho sú za poplatok k dispozícii ďalšie aktivity ako motorizované vodné športy na pláži, potápanie, šnorchlovanie, kajaky.

 

WELLNESS & SPA

Chavana Spa ponúka množstvo procedúr a masáže. Nájdete v ňom aj relaxačné miestnosti a vyskúšať môžete tiež ajurvédske procedúry. Služby sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Ománe môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta. K tým patrí napríklad:

Hlavné mesto Muscat – je to historické, kultúrne a hospodárske centrum krajiny.

Salalah – mesto, ktorému sa hovorí aj Karibik Orientu.

Údolie Wadi Darbat – objavíte tu zeleň a vodopády, aké by ste v Ománe možno ani nečakali.

Ubytovanie

Marriott Resort Salalah ponúka ubytovanie v elegantne zariadených izbách.

 

TYPY IZIEB

Deluxe majú výhľad na hory, bazén alebo na more. Sú zariadené v tradičnom arabskom štýle. Majú kúpeľňu, sušič vlasov, LCD TV, rádio, telefón, trezor. Minibar je za poplatok. Izby majú balkón. Wi-Fi je za poplatok.Superior sú izby s výhľadom na more.Executive Suity majú obývaciu miestnosť a jedálenský kút.
Stravovanie

Marriott Resort Salalah poskytuje hosťom stravovanie all inclusive, do ktorého patrí:

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Alkoholické nápoje sú podávané na základe miestnych zvyklostí denne v čase od 12:00 do 15:00 hod. a od 18:00 do 22:00 hod. Podľa vládneho nariadenia sú v piatok servírované až po 15:00 hod.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Marriott Resort Salalah má detský bazén, ihrisko, detskú herňu, herňu pre juniorov s hernými konzolami. V reštaurácii sa podáva detské menu. K dispozícii sú aj detské postieľky na vyžiadanie. Hotel ponúka opatrovanie detí za poplatok.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK