Wizz Air

Roztiahnite krídla s Wizz Air  a leťte do Dubaja o 30 % lacnejšie !

Na  oslavu začatia nových ciest do Spojených arabských emirátov  ponúkame  30% zľavu na všetky lety na Dubai World Central, nové letisko slúžiace Dubaj a Abu Dhabi,  ak si  rezervujete letenky  medzi 27. a 29. okóbrom.

Ponuka je vynikajúca  šanca preskúmať  jedinečný  región a navštíviť  niektorú zo svetovo preslávených pamiatok, turistických atrakcii a architektonické divy, ktoré táto úžasná destinácia ponúka.

Na zabezpečenie  transféru z letiska na hotel  ponuka za zvýhodnené ceny  pri predaji medzi 30. okóbrom a 31. decembrom 2013:

Dubaj    20 EUR  pri jednej  ceste,  38 EUR  pri spiatočnej letenke

Abu Dhabi      35 EUR  pri jednej ceste,  67 EUR  pri spiatočnej letenke

       


 

Nová  destinácia  z Košíc:

Londýn  Luton

Rezervujte si u nás za  najnižšie  ceny na trhu. Kontaktujte  nás  telefonicky  alebo mailom.

 


WIZZ AIR MILUJE ZIMNÉ ŠPORTY

VAŠE LYŽE CESTUJÚ ZADARMO

Wizz Air, najväčšia nízkonákladová letecká spoločnost v strednej a východnej Európe, dnes oznámil novú špeciálnu ponuku pre všetkých milovníkov zimných športov. Všetky rezervácie uskutočnené  14. a 15. októbra (do polnoci) pre lety uskutočnené medzi 1. novembrom a 31. marcom 2014 ponúknu prepravu lyžiarskej vystroje zadarmo.

Daniel de Carvalho zo spoločnosti Wizz Air k ponuke povedal: „Sme radi, že môžeme túto špeciálnu akciu priniesť všetkým vyznavačom zimných športov. Kamkoľvek za lyžovaním v blízkosti Barcelony, Milána, Ženevy, Osla alebo Cunea sa vydáte, všetka lyžiarska výstroj Vám bude prepravená úplne zadarmo. Jediné, čo pre to musíte urobiť, je pripnúťt čokoľvek ružové na lyžiarsky vak (mašľe, ponožka…), tak aby si toho personál pri odbavení mohl všimnúť. Pre víac informácíí navštívte wizzair.com a užite si naše nízke ceny a lyžiarsku promo akciu na túto zimnú sezónu.“


Ušetríte až 60% za parkovanie na letisku

Rezervujte za skvelé ceny práve teraz

Spoločnost Wizz Air sa spojila s ParkVia, aby Vám mohla ponúknuť tie najlepšie ceny parkovacích miest po celej Európe. Či už potrebujete parkovanie na deň alebo na niekoľko mesiacov, včasnou rezerváciou môžete len ušetrit. Rezervácia je jednoduchá, pošlite nám objednávku  elektronicky,  alebo sa s naším tímom dohovorte  telefonicky  počas úradných hodín.

V objednávke  uveďte:

  1. Mesto, kde chcete parkovať
  2. Dni  a hodiny, kedy chcete parkovanie využívať
  3. Pošlite objednávku elektronicky alebo sa s našim tímom dohovorte telefonicky počas úradných hodín

Neplaťte za parkovanie zbytočne veľa a naplánujte si svoju cestu s predstihom.